O nas

Szkoła językowa English Solutions aktywnie działa na rynku od 2012. Naszymi kursantami są głównie mieszkańcy Wrocławia, Siechnic, Radwanic, Groblic, Zębic, Smardzowa i Świętej Katarzyny, a także wiele firm działających na terenie gminy.

Bardzo dbamy o wysoką jakość nauczania i atmosferę na zajęciach, dlatego 95% naszych kursów jest kontynuowanych przez kolejne lata.

Wielką radość sprawia nam fakt, że wielu słuchaczy jest z nami od samego początku i bardzo często dołączają do nas ich znajomi i rodziny.

Nasz zespół to doświadczeni, uśmiechnięci, pełni pasji, ale wymagający lektorzy.

Na zajęciach mówimy.

Nie rozwiązujemy ćwiczeń i nie wypełniamy kserówek.

Zadajemy pytania, rozmawiamy, pracujemy w parach i małych zespołach, przygotowujemy projekty reklamowe, prezentacje, wystąpienia publiczne, nagrywamy wywiady.

Naszym celem jest sprawienie, aby każde dziecko i dorosły uczący się w English Solutions potrafił porozumieć się w każdym kraju, odważnie podróżować w najdalsze zakątki globu, uczyć się i studiować za granicą, bez kompleksów zajmować kompetentne stanowiska w międzynarodowych firmach oraz mieć przeświadczenie, że cały świat stoi przed nimi otworem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.